گوگل دو سرویس Music و Youtube Red را با هم ادغام می‌کند

گوگل در یکی از منطقی‌ترین حرکاتی که طی چند ماه گذشته انجام داده تصمیم گرفته تا دو سرویس محبوب Google Play Music و Youtube Red را با یکدیگر ادغام کند تا کاربران بتوانند از این دو سرویس استریم اینترنتی به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. مدیر بخش موسیقی وب‌سایت یوتیوب این خبر را تایید کرده و اعلام کرد که به زودی این اتفاق رخ خواهد داد. مسئله‌ای که هنوز روشن نشده این است که ادغام این دو محصول گوگل آیا محصول و سرویس جدیدی را به همراه خواهد داشت یا خیر؟

به احتمال فراوان، گوگل با ادغام این دو سرویس، یک سرویس کاملا جدید را تنها با یک اشتراک در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا کاربران مجبور به خرید دو اشتراک برای هر دو این سرویس نباشند. سرویس Youtube Red فعلا در ۵ کشور فعال است و بسیاری از کاربران با پرداخت اشتراک این سرویس مشکل دارند در حالی که سرویس گوگل میوزیک بیش از ۶۴ کشور را پشتیبانی می‌کند و از این لحاظ تعداد بیشتری را پوشش می‌دهد.

طبیعتا با ادغام این دو سرویس تمامی مشکلات اشتراک آن‌ها حل می‌شود و کاربران تنها با خرید یک اشتراک می‌توانند از هر دو سرویس استفاده کنند. سرویس Google Play Music محبوبیت زیادی دارد و به نظر می‌رسد بتواند این محبوبیت را به سرویس Youtube Red نیز انتقال دهد. حالا باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا خبرهای بیشتری در این مورد منتشر شوند.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران