بازی‌های رایگان ایکس‌باکس گلد در شهریورماه مشخص شدند

مایکروسافت در هر ماه برای کاربران گلد دو بازی را برای هر کنسول خود رایگان می‌کند. حال در جدیدترین خبر منتشر شده نام بازی‌هایی که برای ماه شهریور و برای کاربران گلد رایگان شده است منتشر شده که می‌توان به دو بازی Hydro Thunder Hurricane و Forza Motorsport 5: Racing اشاره کرد. کاربران گلد ایکس باکس علاوه بر دریافت بازی‌های رایگان در هر ماه، هر هفته از تخفیفات ویژه‌ای نیز بهره‌مند می‌شوند.

در ابتدا نگاهی به بازی‌های رایگان شده‌ی ایکس باکس وان می‌اندازیم. بازی Forza Motorsport 5: Racing در طول ماه آوریل برای کاربران گلد ایکس باکس وان رایگان خواهد بود. بازی Oxenfree نیز از شانزدهم سپتامبر تا پانزدهم ماه اکتبر برای کاربران گلد رایگان خواهد بود. این دو بازی بر روی هم ۴۹ دلار قیمت دارند.

برای کاربران ایکس باکس ۳۶۰ نیز بازی Hydro Thunder Hurricane از اول ماه سپتامبر تا چهاردهم رایگان خواهد شد. این بازی خود به تنهایی ۱۹ دلار قیمت دارد. بازی Battlefield 3 هم بعد از بازی اول به صورت رایگان در اختیار کاربران گلد قرار می‌گیرد. این بازی هم ۱۹ دلار قیمت دارد.

همان‌طور که می‌دانید کاربران ایکس باکس وان می‌توانند بازی‌های رایگان شده‌ی کاربران ایکس باکس ۳۶۰ را نیز دانلود کنند. این قابلیت که به تازگی برای این کاربران فعال شده در واقع چهار بازی رایگان را برای آن‌ها در یک ماه میسر می‌سازد. به هر حال اگر شما هم تمایل به خرید اکانت گلد و دریافت بازی‌های رایگان دارید می‌توانید با مراجعه به فروشگاه سایت و خرید گیفت کارت مربوط این اکانت را خریداری کنید.

دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران