میزان کاربران ویندوز ۷ شبکه‌ی استیم افزایش یافت

شبکه‌ی استیم در ماه گذشته با داشتن بیش از ۵۱٫۲۳ درصد از کاربران ویندوز ۱۰، توانست از این لحاظ رکوردی را برای خود ثبت کند اما به نظر می‌رسد در ماهی که گذشته، ویندوز ۱۰ مقداری از کاربران شبکه‌ی استیم را از دست داده و به جای آن کاربران ویندوز ۷ از شبکه‌ی استیم بیشتر استفاده کرده‌اند.

براساس جدیدترین گزارشی که از سوی شرکت Valve مطرح شده، آمار استفاده کنندگان شبکه‌ی استیم از ویندوز ۱۰ به ۵۰٫۴۹ کاهش یافته است. مهم‌تر از همه آن‌که این آمار برای نسخه‌ی ۶۴ بیتی کاهش یافته و به نظر می‌رسد نسخه‌ی ۳۲ بیتی دچار تغییر خاصی نشده است.

در این گزارش آمده است که تعداد کسانی که از شبکه‌ی استیم و ویندوز ۷ استفاده می‌کنند به ۳۶٫۹۹ درصد رسیده است که نسبت به ماه گذشته، افزایش ۰٫۸۵ درصدی را شاهد بوده‌ایم. دیگر نسخه‌های ویندوز نیز باز هم با کاهش روبه‌رو شده‌اند تا میزان آمار کسانی که از استیم بر روی پلتفرم ویندوز استفاده می‌کنند به طور کلی به ۹۶٫۱۲ درصد برسد.

همچنان حافظه‌ی رم ۸ گیگابایتی بیشترین حافظه‌ی رمی است که در میان کاربران استیم استفاده می‌شود و رزولوشن محبوب کاربران بر روی مانیتور نیز ۱۹۲۰×۱۰۸۰ است. لازم به ذکر است که آمارهای شبکه‌ی استیم از روی نظرسنجی کاربران به دست آمده و هرگونه تغییر بر روی سیستم‌ کاربران به صورت لحظه‌ای ثبت نمی‌شود.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران