واتس‌اپ امکان اشتراک‌گذاری هرنوع فایلی را میسر می‌سازد

در آخرین به‌روز رسانی برنامه‌ی واتس‌اپ امکان اشتراک گذاری هر نوع فایلی میسر شده است. به عنوان مثال، تا قبل از این به روز رسانی تنها امکان ارسال فایل‌های PDF وجود داشت اما از این پس می‌توان هر نوع فایلی را تا حجم ۱۰۰ مگابایت فرستاد که به نظر می‌رسد حتی برخی از کاربران آیفون موفق شدند حجم‌های بیشتری را نیز به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، عکس‌های گالری شما نیز در برنامه‌ی دوربین واتس‌اپ به نمایش در خواهد آمد تا بتوانید برای Status خود عکس مناسبی را از گالری انتخاب کنید. همچنین از این پس، واتس‌اپ دیگر تصاویر شما را فشرده نمی‌کند تا کیفیت اصلی تصاویر دست نخورده باقی بماند. علاوه بر تمامی موارد گفته شده، واتس‌اپ این امکان را میسر می‌سازد تا کاربران بتوانند با نگه‌داشتن متن خود آن را پررنگ کرده یا آن را در حالت Italic قرار دهند.

تغییرات ایجاد شده در مقابل تغییرات سال پیش ممکن است کمی جزئی به نظر برسند. در سال گذشته، واتس‌اپ تماس تصویری را به برنامه‌ی خود اضافه کرد و چند ماه پیش نیز قابلیت تایید دو مرحله‌ای رمز عبور به برنامه اضافه شد. در نهایت واتس‌اپ تغییراتی در بخش Status به وجود آورد و با نارضایتی کاربران بخش جدیدی را تحت عنوان About me معرفی کرد. به روز رسانی مورد اشاره هم‌اکنون برای کاربران اندرویدی و iOS منتشر شده است.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران