تعداد کاربران فعال روزانه‌ی واتس‌اپ به یک میلیارد نفر رسید

بعد از این که تعداد کاربران فعال ماهیانه‌ی واتس‌اپ توانست آمار یک میلیاردی را تجربه کند، حالا این پلتفرم پیام رسان خبر از این داده که تعداد کاربران فعال آن به صورت روزانه به یک میلیارد نفر رسیده است تا واتس‌اپ بار دیگر در میان برنامه‌های پیام‌رسان حرف اول را بزند.

این سرویس که در سال ۲۰۰۹ توسط کارمندان سابق شرکت یاهو بهره برداری شد پس از آن در سال ۲۰۱۴ توسط شرکت فیسبوک خریداری شد و از آن زمان با اضافه کردن قابلیت‌های جدید به خود توانسته به موفقیت‌های زیادی دست یابد. بنابراین برنامه‌ی پیام رسان واتس‌اپ به عنوان محبوب‌ترین برنامه‌ی پیام رسان شناخته می‌شود و بعید به نظر می‌رسد فعلا دیگر برنامه‌ها بتوانند به آمار این برنامه دست یابند.

از سویی دیگر، واتس‌اپ آمار و ارقام دیگری را نیز منتشر کرده که بر اساس آن به صورت روزانه بیش از ۵۵ میلیارد پیام رد و بدل می‌شود و میزان عکس‌های اشتراکی این برنامه نیز در روز به ۴٫۵ میلیارد عکس می‌رسد. واتس‌اپ همچنین اعلام کرده که همواره به اضافه کردن قابلیت‌های جدید خود ادامه خواهد داد و کاربران در آپدیت‌های بعدی منتظر ویژگی‌های بزرگ‌تری نیز باشند.

از قابلیت‌های جدیدی که اخیرا به این برنامه اضافه شده امکان ارسال هر نوع فایل در پیام‌ها و بالا نگه‌داشتن پیام‌ها در برنامه بوده است. طبیعتا در آپدیت‌های بعدی باید منتظر قابلیت‌های جدید این برنامه بود.

 

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران