ساعت‌هوشمند بعدی اپل به آیفون نیازمند نخواهد بود

ساعت‌هوشمند اپل بدون شک یکی از بهترین محصولات این شرکت طی چند سال اخیر بوده است اما این ساعت همانند بسیاری از ساعت‌های موجود در بازار نیازمند به یک گوشی‌همراه برای اتصال به اینترنت است. حالا اپل تصمیم گرفته تا این عیب را در نسخه‌ی بعدی ساعت‌هوشمند اپل برطرف کند و با مجهز کردن این ساعت به اینترنت LTE آن را از گوشی بی‌نیاز کند.

براساس گزارش‌های منتشر شده از وب‌سایت Bloomberg اپل در ساعت‌هوشمند بعدی خود مودم LTE را در درون ساعت قرار می‌دهد تا دیگر برای اتصال به اینترنت، این ساعت هوشمند نیازمند گوشی آیفون نباشد.

از دیگر شایعات مربوط به نسخه‌ی بعدی اپل واچ می‌توان به افزایش ظرفیت باتری به طور قابل توجهی اشاره کرد. ظرفیت باتری نسخه‌های پیشین اپل واچ زیاد مورد پسند کاربران نبوده و اپل با برطرف کردن این عیب می‌تواند به طور کامل رضایت کاربران را به دست آورد.

از طرفی دیگر، اپل ممکن است نسخه‌ی LTE ساعت هوشمند را تنها در نسخه‌های پریمیوم قرار دهد و طبیعتا قیمت این نسخه‌ها نیز بیشتر از نسخه‌های عادی خواهد بود. همچنین ممکن است تنها برخی از سیم‌کارت‌های اپراتورها مورد پشتیبانی ساعت هوشمند اپل قرار بگیرند هرچند احتمال می‌رود برای دیگر کشورها، نسخه‌ی بدون نیاز به پشتیبانی خاص اپراتورها نیز منتشر شود.

به‌هر‌حال برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است کمی بیشتر منتظر بمانیم تا مشخص شود اپل در نهایت چه برنامه‌ای را برای ساعت‌هوشمند بعدی خود در نظر دارد.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران