اسپاتیفای حالا بیش از ۶۰ میلیون کاربر اشتراکی دارد

اسپاتیفای رسما اعلام کرد که تعداد کاربران اشتراکی‌ش به بیش از ۶۰ میلیون نفر رسیده تا تعداد کاربران این سرویس دهنده‌ی موسیقی اینترنتی از ماه مارس تاکنون بیش از ۱۰ میلیون نفر افزایش داشته باشد. اسپاتیفای همچنین در ماه گذشته اعلام کرد که تعداد کل کاربرانش به ۱۴۰ میلیون نفر رسیده تا این سرویس دهنده همچنان در رتبه‌ی نخست قرار بگیرد و بعید به نظر می‌رسد فعلا شرکتی بتواند با اسپاتیفای رقابت کند.

از زمانی که اسپاتیفای در ماه مارس آ‌خرین آمار کاربران اشتراکی خود را اعلام کرده بود، چند تغییر به وجود آمده است. اسپاتیفای در این مدت با شرکت سونی برای حق کپی‌رایت‌های خود قرارداد جدیدی را امضا کرد و به نظر می‌رسد فعلا مشکی در زمینه‌ی کپی‌رایت‌های بعضی از آهنگ‌ها نداشته باشد.

اسپاتیفای ممکن است قبل از پایان سال میلادی جاری به فروش نیز برسد. این شرکت قرار است تمامی سهام خود را برای فروش قرار دهد هرچند هنوز این خبر به صورت رسمی تایید نشده است. این شرکت که حالا رقیب بسیار قدرت‌مندی را نظیر اپل در کنار خود می‌بیند امیدوار است تا بتواند همچنان به روند رو به رشد خود ادامه دهد. آخرین آمار و ارقام‌ها حاکی از این هستند که تعداد کاربران اشتراکی شرکت اپل به ۲۷ میلیون نفر رسیده است.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران