اسپاتیفای به زودی به ایکس‌باکس وان می‌آید

طی چند روز اخیر، خبرهایی در مورد انتشار برنامه‌ی اسپاتیفای برای ایکس باکس وان منتشر شده و از آن‌جایی که قرارداد این شرکت با سونی در حال اتمام است به نظر می‌رسد اسپاتیفای بتواند برنامه‌ی مخصوص ایکس باکس وان را نیز منتشر کند.

همان‌طور که می‌دانید اسپاتیفای طی سال‌های اخیر تنها بر روی پلی‌استیشن سونی نصب می‌شد و کاربران دیگر پلتفرم‌ها نمی‌توانستند از آن‌ استفاده کنند اما به پایان رسیدن قرارداد این دو بدین معنا است که کاربران ایکس‌باکس وان نیز می‌توانند به زودی از اسپاتیفای استفاده کنند.

براساس گزارش‌های جدید منتشر شده، مایکروسافت هم‌اکنون به صورت داخلی در حال آزمایش برنامه‌ی اسپاتیفای بر روی ایکس‌باکس وان است. همچنین قرار است برنامه‌ی مخصوص ایکس باکس وان به زودی منتشر شود. بنابراین بعد از چند سال از زمان عرضه‌ی کنسول طی ماه‌های آینده اسپاتیفای نیز به ایکس باکس وان اضافه می‌شود تا آرشیو برنامه‌های موسیقی ایکس‌باکس وان با این برنامه کامل‌تر شود.

مایکروسافت همچنین اعلام کرده که در به‌روز رسانی‌های بعدی برنامه‌های بیشتری را به کنسول اضافه خواهد کرد هر چند هنوز مشخص نیست که چه برنامه‌هایی به این کنسول اضافه می‌شوند. از طرفی دیگر، بلاگ رسمی ایکس‌باکس نیز چند مدت پیش تصویر جدیدی را از یک برنامه‌ی در حال آزمایش منتشر کرده بود که مشخص نشد این برنامه چه چیزی بوده است.

 

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران