گوگل بعد از اسپاتیفای مشتری بعدی سرویس Soundcloud

اگر خبرهای قبلی را به یاد داشته باشید، مشخص شد که اسپاتیفای نتوانسته با شرکت Souncloud برای خرید این شرکت به توافق برسد و احتمالا اسپاتیفای از خرید این شرکت دست بر خواهد داشت. به نظر می‌رسد حالا این شرکت مشتری جدیدی را پیدا کرده و گوگل قصد دارد تا این شرکت را خریداری کند.

براساس گزارش‌های منتشر شده از سوی موسسه‌ی  Music Business Worldwide، گوگل قصد دارد با مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار شرکت Sounccloud را خریداری کند. در حالی که گوگل سرویس موسیقی خود را تحت عنوان Google Play Music دارد اما این شرکت با خرید SouncCloud می‌تواند این سرویس را به مراتب گسترش دهد. از سوی دیگر، کاربران می‌توانند با استفاده از این سرویس موسیقی‌های خود را آپلود کرده و به اشتراک بگذارند.

در حالی که اسپاتیفای به عنوان سرویس دهنده‌ی اول موسیقی در دنیا شناخته شده است، اما این شرکت سود زیادی را از این طریق برخلاف شرکت‌های گوگل و اپل که راه درآمدهای بسیاری دارند کسب نمی‌کند. عدم خرید SouncCloud شاید برای اسپاتیفای ضرردهی زیادی را داشته باشد اما خرید آن برای گوگل هرگز نمی‌تواند به ضرر این شرکت تمام شود. باید منتظر ماند و دید در نهایت سرنوشت این شرکت به کجا ختم می‌شود.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران