بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس مرداد ماه معرفی شدند

سونی طبق روال همیشگی از بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس مرداد ماه رونمایی کرد که در این میان بازی‌های بسیار خوبی دیده می‌شود. این بازی‌ها که تا اواسط ماه آینده رایگان خواهند بود برای هر سه پلتفرم پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا هستند.

در ابتدا نگاهی به بازی Just Cause 3 می‌اندازیم که اولین بازی‌ رایگان شده برای پلی استیشن پلاس ماه اوت ۲۰۱۷  است. این بازی جهان باز و اکشن با صحنه‌های انفجار بسیار دیدنی به نظر می‌رسد بتواند کاربران پلی‌استیشن پلاس را راضی نگه‌دارد. این بازی که نمرات متوسطی را از منتقدان دریافت کرده محبوبیت نسبتا زیادی دارد و به نظر می‌آید گزینه‌ی خوبی بوده باشد. .بازی Assassin’s Cree: Freedom Cry بازی دیگر رایگان شده برای پلی‌استیشن ۴ است. این دو بازی مخصوص کنسول پلی استیشن ۴ رایگان شده است.

اما کاربران پلی استیشن ۳ نیز عناوین جالبی را این ماه تجربه خواهند کرد. Super Motherload و Snakeballدو عنوان رایگان شده‌ی پلی استیشن پلاس برای کنسول پلی استیشن ۳ است که کاربران می‌توانند آن را دانلود کنند.

در نهایت کنسول دستی پلی استیشن ویتا نیز Downwell و Level 22 این ماه به صورت رایگان برخوردار خواهد بود.

همان‌طور که می‌دانید این بازی‌ها از هفته‌ی آینده قابل دانلود خواهند بود. کاربران پلی استیشن پلاس علاوه بر دریافت رایگان ماهیانه‌ی بازی‌های مختلف از تخفیفات بسیار خوبی نیز برخوردار می‌شوند. اگر شما هم جز کسانی هستید که خواهان پیوستن به کاربران پلی استیشن پلاس هستید کافی است تا به فروشگاه سایت مراجعه کرده و از آن‌جا گیفت کارت مربوط  به پلی استیشن نتورک را خریداری کنید.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران