سونی پشتیبانی از سرویس Playstation Now را بر روی برخی از دستگاه‌ها خاتمه می‌دهد

سونی امروز در بلاگ رسمی پلی استیشن اعلام کرد که پشتیبانی از سرویس Playstation Now را بر روی برخی از دستگاه‌‌ها خاتمه می‌دهد و تنها بر روی دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و پی‌سی تمرکز خواهند کرد تا بتوانند سرویس بهتری را به کاربران خود ارائه دهند. سرویس Playstation Now به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند بیش از ۳۵۰ بازی کنسول‌ پلی‌استیشن ۳ را بر روی دستگاه‌های مختلف اجرا به صورت استریم اینترنتی اجرا کنند.

به گفته‌ی سونی، از اواسط مرداد ماه پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، پلی استیشن ویتا، پلی استیشن تی‌وی، تلوزیون‌های هوشمند و بلوری پلیرهای شرکت سونی نمی‌توانند از این پس از این سرویس استفاده کنند و کاربران بهتر است تمدید اشتراک خودکار این سرویس را بر روی دستگاه خود لغو کنند تا هزینه‌ی دیگری را متقبل نشوند.

سونی حالا تصمیم دارد تا تمرکز اصلی خود را بر روی دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و پی سی قرار دهد تا شاید کیفیت این سرویس بیش از پیش شود. سرویس Playstation Now در اشتراک‌های ماهیانه و سه ماهه در اختیار کاربران قرار گرفته و به نظر می‌رسد استقبال آن‌چنان زیادی از این سرویس نشده باشد هرچند تجربه‌ی عناوین انحصاری سونی و پلی‌استیشن ۳ بر روی پی‌سی می‌تواند برای بسیار مفید واقع شود. حال باید منتظر ماند و دید در آینده این سرویس اینترنتی چه تغییراتی را به خود می‌بیند؟

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران