آمار فروش نینتندو سوییچ به ۵ میلیون نسخه رسید

نینتندو رسما اعلام کرد که کنسول جدید این شرکت از زمان فروش تاکنون موفق به فروش ۵ میلیون دستگاه شده است؛ بنابراین نیتندو سوییچ طی چهار ماه توانسته این آمار را به دست آورد که به نظر آمار قابل قبولی می‌رسد. براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته، انتظار می‌رود تا‌ آمار فروش نینتندو سوییچ تا ماه مارس سال آینده، یعنی یک سالگی کنسول به ۱۰ میلیون نسخه برسد.

از طرفی دیگر، بازی انحصاری نینتندو سوییچ موسوم به  The Legend of Zelda: Breath of the Wild موفق شده تا با فروش ۳٫۷ میلیون نسخه‌ای جزو پرفروش‌ترین بازی این کنسول قرار بگیرد. بازی  Mario Kart 8 Deluxe نیز با فروش ۳٫۵ میلیونی از این لحاظ در رتبه‌ی دوم قرار گرفته است. البته آمار فروش این دو بازی ممکن است برای کنسول Wii U نینتندو هم حساب شده باشد به همین خاطر نمی‌توان فعلا در این مورد قضاوت کرد. تنها بازی دیگری که توانسته بیش از ۱ میلیون نسخه به فروش برساند بازی Arms بوده است.

نینتندو سوییچ در ماه اول عرضه‌ی خود موفق به فروش ۲٫۷ میلیون نسخه شده بود هرچند این آمار تعداد کنسول‌های شیپ‌شده بوده و ممکن است تمامی این آمار به دست مشتریان نرسیده باشد. با این حال آماری که امروز منتشر شده نشان می‌دهد این کنسول طی چهار ماه موفق به فروش ۵ میلیون نسخه‌ای شده و این آمار، آمار خرید مشتریان بوده است.

نینتندو در حالی به این موفقیت دست یافته که هنوز موفق نشده تا تقاضای بازار را با افزایش تولید برطرف کند و ممکن است این وضعیت طی یک سال آینده هم ادامه داشته باشد. به همین دلیل نینتندو رسما از مخاطبان خود عذرخواهی کرده است.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران