پیشنهاد آپدیت رایگان ویندوز ۷ و ۸ به ویندوز ۱۰ تنها تا دو ماه دیگر باقی خواهد ماند

اگر شما هم از دسته کاربرانی هستید که با اعلان‌های پیاپی مایکروسافت بر روی ویندوز خود مبنی بر آپدیت به نسخه‌ی ویندوز ۱۰ مشکل دارید و این پیغام‌ها مرتبا شما را اذیت می‌کندن باید به شما بگوییم که تنها باید دو ماه دیگر صبر کنید تا این اعلان‌ها به طور کامل از بین بروند. مایکروسافت امروز اعلام کرد که پیشنهاد آپدیت رایگان ویندوز ۷ و ۸ به ویندوز ۱۰ تنها تا تیرماه پابرجا خواهد بود و بعد از آن دیگر ویندوز ۱۰ برای این کاربران رایگان نخواهد بود.

همان‌طور که می‌دانید مایکروسافت از طریق مختلفی کاربران را وادار به به‌روز رسانی سیستم خود به ویندوز ۱۰ می‌کرد. برای مثال در مقطعی از زمان گزارش شده بود که آپدیت ویندوز ۱۰ جز آپدیت‌های پنهان ویندوز ۷ و ۸ بوده و کاربران خود متوجه این آپدیت نشده‌ بودند. به هر حال به نظر می‌رسد چنین روشی تاحدودی جواب داده چرا که بر طبق آمارهای منتشر شده تاکنون ۳۰۰ میلیون کاربر فعال بر روی ویندوز ۱۰ هستند.

همان‌طور که می‌دانید اعلان‌هایی که در ویندوز ۷ و ۸ برای آپدیت به ویندوز ۱۰ منتشر می‌شوند را نمی‌توان پنهان کرد و باید دست به دامن نرم‌افزارهای ساخته شده برای این کار شد. به همین علت بسیاری از کاربران از این مسئله ناراضی بودند. حال اینکه تا دو ماه آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد و یا از چه طریقی مایکروسافت قصد به روز رسانی این دو نسخه را به نسخه‌ی جدیدتر دارد هنوز مشخص نیست.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران