چهار کروم‌بوک دیگر گوگل‌پلی استور را دریافت کردند

همان‌طور که می‌دانید، گوگل خبر از ویژگی‌ جدیدی برای سیستم‌عامل کروم‌بوک خود داد و آن هم امکان اجرای گوگل پلی بر روی برخی از کروم‌بوک‌ها بود. حالا خبر جدید منتشر شده حکایت از این موضوع دارد که چهار کروم‌بوک دیگر نیز گوگل پلی را دریافت کرده‌اند. بنابراین کروم‌بوک‌های Dell Chromebook 13، HP Chromebook,Samsung Chromebook 3 و ASUS C301SA گوگل پلی را دریافت کرده‌اند و می‌توانند تمامی برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی را بر روی کروم‌بوک خود داشته باشند.

فعلا گوگل پلی برای توسعه‌دهندگان این لپ‌تاپ‌ها فعال شده است؛ بنابراین در صورتی که می‌خواهید گوگل پلی را بر روی کروم‌بوک خود داشته باشید باید نسخه‌ی توسعه دهندگان را بر روی کروم بوک فعال کنید. بعد از آن با ری‌استارت شدن لپ‌تاپ می‌توانید به سادگی راهی گوگل پلی شوید. البته در نظر داشته باشید که نسخه‌ی توسعه دهندگان معمولا با کمی باگ و مشکل همراه است.

فعلا پشتیانی رسمی گوگل پلی از کروم‌بوک‌ها بر روی سه کروم‌بوک فعال است با اضافه شدن این چهار کروم‌بوک، تعداد آن‌ها به هفت افزایش خواهد یافت. گوگل این ویژگی را در رویداد I/O معرفی کرد و قرار است به زودی کروم‌بوک‌های بیشتری این قابلیت را دریافت کنند. سه کروم‌بوک دیگر شامل Asus Chromebook Flip و پیکسل گوگل به همراه Acer Chromebook R11/C738T می‌شوند.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران