آیفون سال ۲۰۱۷ بدنه‌ای تمام شیشه‌ای خواهد داشت

دیگر این مسئله برای همگان قطعی شده که آیفونی که اپل امسال عرضه می‌کند از نظر طراحی فرق آن‌چنانی را با آیفون سال گذشته نخواهد داشت. ممکن است برخی از چنین رویه‌ای ناراضی و برخی نیز با توجه به زیبا بودن طراحی آیفون ۶ اس همچنان از این مسئله راضی باشند. به‌هر‌حال دیگر تغییری را در آیفون‌های امسال نخواهیم دید اما سال بعد ممکن است با تغییری اساسی رو‌به‌رو شویم.

همان‌طور که در اکثر شایعات به آن اشاره شده آیفون ۷ اس یا همان آیفون سال ۲۰۱۷ از طراحی متفاوتی نسبت به آیفون امسال برخوردار خواهد شد. براساس گزارشاتی که از وب‌سایت  Nikkei منتشر شده آیفون سال ۲۰۱۷ شرکت اپل تماما شیشه‌ای خواهد بود و از جنسی متفاوت بهره خواهد برد. شایعاتی که امروز منتشر شدند با شایعات گذشته که فاش کننده‌ی معروف Ming-Chi Kuo آن‌ها را منتشر کرده بود کاملا هم‌خوانی دارد پس ممکن است به راستی شاهد تغییرات گسترده‌ای در آیفون سال آینده باشیم.

البته شرکت اپل برای به کار بردن بدنه‌ای تمام شیشه‌ای همچنان به فلز نیز نیاز خواهد داشت و نمی‌تواند آیفون بعدی خود را بدون فلز بسازد. همچنین قیمت آیفون سال آینده با توجه به کار بردن چنین جنسی ممکن است حتی بیشتر نیز شود چراکه به تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای نیاز است. اگر شایعات روز گذشته را نیز دنبال کرده باشید شاهد خواهید بود که اپل در آیفون سال آینده قصد طراحی گوشی بدون لبه و حاشیه‌ی اضافی دارد و حسگر اثر انگشت را نیز بر زیر نمایشگر گوشی جای می‌دهد. تمامی شایعات منتشر شده همگی با هم باعث شده‌اند تا آیفون سال بعد را بتوانیم به عنوان یکی از آیفون‌هایی نام ببریم که حدود یک سال قبل از معرفی رسمی، اطلاعات بسیاری از آن فاش شده است.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران