اپل مدعی شد: ۹۰ درصد از شارژرهای اپل در آمازون تقلبی هستند!

شرکت اپل در جدیدترین گزارش خود مدعی شده است که طی چند ماه گذشته در حال خرید محصولات خود از وب‌سایت آمازون بوده و متوجه شده است که اکثر محصولاتی که به نام اپل در این فروشگاه اینترنتی فروخته می‌شوند تقلبی بوده و ساخته‌ی شرکت اپل نیستند. اپل به همین منظوری شکایتی را در نظر گرفته و در این شکایت بیان کرده که احتمال آتش سوزی، بیش از حد داغ شدن گوشی و دیگر مشکلات احتمالی با فروش این محصولات برای کاربران وجود دارد.

اپل بیان کرده که آن‌ها مدتی در حال خرید محصولات خود از وب‌سایت آمازون بوده‌اند .در همین حال اپل به وب‌سایت آمازون این موضوع را اطلاع داده و متوجه شده‌اند که شرکت Mobile Star وظیفه‌ی ساخت این محصولات تقلبی را دارد.  فعلا اپل از وب‌ْسایت آمازون شکایتی نکرده و به نظر می‌رسد شرکت Mobile Star که لوگوی اپل را بر روی محصولات خود درج می‌کرده هدف اصلی ساکنان کوپرتینو باشد.

وب‌سایت آمازون یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی به شمار می‌رود و این خبر می‌تواند باعث کاهش فروش محصولات اپل در این وب‌سایت شود. فعلا آمازون در این خصوص مطلبی را منتشر نکرده و شرکت Mobile Star نیز از دادن هرگونه اعلامیه خودداری کرده است. باید دید سرانجام کدام یک از شرکت‌های نام برده شده مقصر اصلی این ماجرا هستند.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران