تصویر جدیدی از آیفون ۸ اپل فاش شد

اپل در اقدامی تعجب‌ برانگیز در قسمت محصول جدید خود به نام اسپیکرهای HomePod تصویر جدیدی از آیفون را قرار داده که متعلق به هیچ‌ کدام از آیفون‌های پیشین نیست و به نظر می‌رسد خود شرکت تصویر جدیدی از آیفون ۸ را فاش کرده باشد. اپل علاوه بر فاش کردن تصویر آیفون ۸، مقداری از سخت‌افزار گوشی را نیز در اختیار مخاطبان خود قرار داده است.

به گفته‌ی اپل، آیفون ۸ از تکنولوژی تشخیص چهره بسیار پیشرفته استفاده می‌برد. بنابراین با استفاده از اینفرارد حتی در تاریکی نیز می‌توان با چهره‌ی شخصی که گوشی را خریداری کرده قفل گوشی را باز کرد تا امنیت آیفون‌های اپل بیش از پیش بالاتر رود.

اپل با انتشار این تصویر بار دیگر به شایعات مربوط به نمایشگر بدون حاشیه‌ی آیفون ۸ دامن زد. به نظر می‌رسد در آیفون ۸ تمامی نمایشگر گوشی حاشیه نخواهد داشت و دوربین‌های جلو، اسپیکرها و حتی حسگر اثر انگشت در درون نمایشگر تعبیه خواهد شد.

اپل که در آیفون ۸ ده سالگی گوشی‌های‌هوشمند خود را جشن می‌گیرد تصمیم دارد تا این گوشی را به یک گوشی کاملا انقلابی تبدیل کند. از دیگر قابلیت‌های مطرح این گوشی می‌توان به طراحی فوق‌العاده باریک آن و همچنین بدون حاشیه بودن نمایشگر اشاره کرد. انتظار می‌رود جدیدترین آیفون ساکنان کوپرتینو در اواخر شهریورماه یا اوایل مهر ماه به صورت رسمی معرفی شود.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران