دستیار صوتی Alexa آمازون به ۶۰ هزار دستور پخت غذایی مجهز شد

آمازون برنامه‌های ویژه‌ای را برای دستیار صوتی خود موسوم به آلکسا در نظر گرفته است. این دستیار صوتی دارای ویژگی‌های بسیار جذابی است و می‌تواند به برنامه‌های متفاوتی نظیر اسپاتیفای برای پخش موسیقی متصل شود. حالا آمازون به روز رسانی را برای آلکسا در گوشی‌های هوشمند منتشر کرده که امکان اتصال این دستیار صوتی را به ۶۰ هزار  دستور پخت غذایی از وب‌سایت مطرح Allrecipes می‌دهد.

کاربران برای دسترسی به این بخش می‌توانند برنامه‌ی مخصوص آلکسا در گوشی‌های‌هوشمند را به روز رسانی کنند و به ۶۰ هزار دستور پخت غذایی مجهز شوند. به گفته‌ی آمازون آن‌ها قصد دارند این دستیار صوتی را تا می‌توانند بهبود ببخشند. به عنوان مثال، کاربرانی که از این دستیار صوتی استفاده می‌کنند امکان بهره مند شدن از تخفیفات ویژه‌ی این شرکت را خواهند داشت و می‌توانند با پرداخت ماهیانه ۵ دلار از سرویس موسیقی آمازون نیز استفاده کنند.

سرویس موسیقی آمازون برای رقابت با دیگر شرکت‌ها نظیر اسپاتیفای و اپل در نظر گرفته شده است هرچند کار بسیار سختی را پیش رو خواهد داشت. اسپاتیفای حالا به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دست یافته و اپل هم روز به روز به دنبال افزایش تعداد کاربران خود است. حالا باید دید دستیار صوتی آلکسا چه تاثیری بر دیگر سرویس‌های آمازون خواهد داشت.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران