گوگل برنامه رسمی Google Music را برای iOS منتشر می کند

اگر شما هم تا کنون امکان استفاده از سرویس استریم موسیقی  گوگل موزیک را به علت فقدان برنامه ی رسمی در سیستم عامل اپل نداشته اید، باید بگوییم به زودی این شرایط تغییر خواهد کرد.

googleplayمنابع خبری اطلاعاتی دارند که نشان می دهند گوگل در حال آزمایش برنامه اصلی گوگل موزیک برای این پلتفرم نرم افزاری می باشد و به احتمال زیاد در ماه جاری منتشر خواهد شد. گوگل این برنامه را بصورت آزمایشی در اختیار چند کمپانی معتبر قرار داده تا ایرادات احتمالی آن گرفته شوند.

در حال حاضر گوگل اجازه دسترسی به خدمات این سرویس را در ۱۹ کشور جهان به کاربران می دهد. برخی از کاربران نیز به علت فقدان برنامه رسمی در iOS به برنامه های غیر رسمی در کنار برنامه تحت وب محدود روی آورده اند، که گوگل اعلام کرده به زودی برنامه ای مشابه نسخه اندرویدی برای این سیستم عامل نیز عرضه خواهد شد. این در حالی است که چندی پیش گوگل بطور رسمی اعلام کرد که کاربران iOS امکان برخورداری از این سرویس را ندارند، زیرا محدودیت های زیادی در زمینه نمایش محتوای فلش وجود دارد اما بنظر می رسد اکنون گوگل بر این مشکلات فائق آمده و زمان زیادی تا عرضه این برنامه برای این کاربران باقی نمانده است.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران