چرا نباید از هر فروشنده ای گیفت کارت بخرید ؟

با سلام خدمت کاربران محترم ،

متاسفانه این روز ها به دلایل گوناگون کلاه برداری از افراد به شدت افزایش پیدا کرده است و باید با دقت بیشتری نسبت به خرید و فروش در فضای مجازی اقدام کنید .

سیستم بانکی کشور ما چون متصل به خدمات ویزا نیست ، نمی توان از آن ها برای خریدهای بین المللی استفاده کرد به همین منظور گیفت کارت ها در ایران به عنوان پول مجازی برای خرید محصولات مورد نظر کاربران از سرویس های گوناگون مورد استفاده قرار میگرند .

این روز ها فروش گیفت کارت ها در ایران رو به افزایش است و افراد سودجو نیز به دنبال روش هایی برای کلاه برداری از افراد هستند . به عنوان مثال می توان به موردی اشاره کرد که در یکی از انجمن ها تخصصی سیستم عامل اپل در ایران اتفاق افتاد . در آن انجمن فردی اقدام به فروش گیفت کارت های آیتونز همراه با اسکن نموده بود که بعد از حدود ۱ ماه تمامی افرادی که از این فرد گیفت کارت خریده بودند با پیغام مسدود شدن حساب کاربری خود در اپل روبرو شدند .

گیفت کارت های دارای اسکن همیشه مورد اعتماد نیستند
همان طور که در بالا ذکر کردیم کلاه برداری همراه با اسکن گیفت کارت نیز امکان پذیز هست . افرادی هستند که می توانند با استفاده از نرم افزارهایی نظیر فتوشاپ اسکن کارت های دیگر را ویرایش کرده و کد کارت شما را بر روی آن درج کنند و به شما بفروشند .

سعی کنید همیشه گیفت کارت دارای اسکن خریداری کنید .
گیفت کارت های دارای اسکن نسبت به گیفت کارت هایی که اسکن ندارند کمی گران تر هستند ولی شما حداقل از این لحاظ مطمعا هستید که بعدها ( ۱ هفته ، ۱ ماه ، ۳ ماه ) اکانت شما توسط اپل مسدود نخواهد شد ، و اگر به هر دلیل این اتفاق بیافتد اپل از شما اسکن گیفت کارت را درخواست خواهد کرد که تنها راه بازگشایی اکانت ارائه اسکن گیفت کارت است .

گیفت کارت های آیتونز دارای مشکل چه گیفت کارت هایی هستند ؟
بعضی افرادی که در ایران اقدام به فروش گیفت کارت های آیتونز کرده اند این کارت ها را از چینی ها یا ویتنامی می خرند ، یعنی به هیچ عنوان مستقیم از آمریکا این کارت ها را خریدای نمی کنند زیر سود کمتری دارد . چینی ها و ویتنامی ها با هک کردن حساب های بانکی افراد در آمریکا اقدام به خرید گیفت کارت می کنند و آن ها را به قیمت هایی پایین ترین به فروش می رسانند . به عنوان مثال گیفت کارت ۱۰۰ دلاری آیتونز آمریکا را به قیمت ۷۰ دلار می فروشند .

این نوع گیفت کارت ها بدون شک بعد از گذشت زمان برای اکانت شما مشکل زا خواهند بود .

گیفت کارت هایی که در گیفت ۷۲۴ عرضه می شوند چگونه تهیه می شوند ؟
تمامی گیفت کارت هایی که از فروشگاه گیفت ۷۲۴ خریداری می کنید مستقیما از اپل یا نمایندگی های فروش آن در آمریکا توسط خود ما خریدای می شوند و پس از اسکن کارت به شما تحویل داده می شوند .

هدف از بیان این مطالب :

هدف از نوشتن این مطلب آگاه سازی افرادی هست که قصد خرید گیفت کارت های آیتونز را دارند . ما در این مطلب به هیچ وبسایت یا فردی اتهام نزدیم و نخواهیم زد ، وبسایت های زیادی هستند که با چند سال سابقه اقدام به فروش گیفت کارت می کنند و کاملا قابل اعتماد هستند . ولی در مقابل افراد سودجویی هم هستند که قصد کلاه برداری دارند .

منم با اقا شاهین موافقم ولی این سایتها خیلی کم شده نگران نباشید !

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران