چرا از گیفت ۷۲۴ خرید کنیم ؟

why-top

گیفت ۷۲۴ فعالیت خود را در ۲۷ مهرماه ۱۳۹۱ با هدف ارائه گیفت کارت های آیتونز و گوگل پلی به کاربران ایرانی برای استفاده هرچه بهتر و بیشتر از امکانات گدجت های خود شروع کرد . در ابتدای فعالیت فقط ۲ محصول در سبد خرید فروشگاه موجود بود که به لطف شما کاربران محترم و استقبال فزاینده شما در حال حاضر به ۷ محصول افزایش پیدا کرده که به مرور زمان بر تعداد آن ها افزوده خواهد شد . فروشگاه گیفت ۷۲۴ به عنوان اولین فروشگاه در ایران گیفت کارت های گوگل پلی و مایکروسافت را تنها چند روز بعد از عرضه جهانی در کشور عزیزمان ایران عرضه کرد که با استقبال بی سابقه کاربران گرامی همراه بود .

 

why-man

چرا از گیفت ۷۲۴ خرید کنیم ؟

تمامی محصولاتی که از گیفت ۷۲۴ خریداری می کنید دارای اسکن می باشند .

تمامی محصولاتی که از گیفت ۷۲۴ خریداری می کنید توسط همکاران ما در کشور آمریکا به صورت مستقیم از نمایندگی ها و یا شرکای تجاری شرکت های اپل ، مایکروسافت ، گوگل و … خریداری می شوند .

خرید از گیفت ۷۲۴ به صورت آنلاین و با همکاری و ضمانت بانک ملت صورت میگیرد .

تیم پشتیبانی گیفت ۷۲۴ از طریق ۳ پل ارتباطی ایمیل ، پشتیبانی آنلاین در فروشگاه و تماس تلفنی همیشه در کنار شماست و آماده پاسخ گویی به سوالات و راهنمایی برای حل مشکلات شما است .

آیا هیچ کدام از فروشگاه هایی که ادعای عرضه مستقیم گیفت کارت ها از آمریکا را دارند توانسته اند ادعای خود را ثابت کنند ؟؟

در تصاویر زیر تعدادی از گیفت کارت هایی را می بینید که در دفتر گیفت ۷۲۴ در آمریکا آماده تحویل به شما می باشند .

گیفت کارت فیزیکی گیفت کارت فیزیکی

why-scanaya

مسلما گیفت کارت هایی که دارای اسکن می باشند دارای درصد اعتماد بیشتری نسبت به گیفت کارت هایی هستند که اسکن ندارند . اگر گیفت کارت شما اسکن داشته باشد شما مطمئن می شوید که گیفت کارت شما به صورت فیزیکی از طرف اپل صادر شده .

اما متاسفانه افرادی هستند که از اعتماد شما سوء استفاده کرده و صرفا جهت افزایش فروش خود اقدام به دست کاری در اسکن کارت ها کرده و آن ها را به عنوان اسکن اصلی به شما می فروشند . این افراد معمولا با تغییر کد درج شده بر روی اسکن گیفت کارت ، چند کد را بر روی یک اسکن به فروش می رسانند .

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران