ویدیوی کار با گوشی نکسوس ۵ قبل از عرضه رسمی

نکسوس ۵ احتمالا در ۱۵ اکتبر به طور رسمی معرفی می شود و تقریبا همه این موضوع را می دانیم، اما قبل از این تاریخ شایعات و تصاویر مختلفی از این گوشی منتشر شده بود که هواداران را تشنه تر می کرد. اکنون یک ویدیو ۷ دقیقه ای کامل از کار کردن با این گوشی نیز منتشر شده که دید بسیار خوبی از نکسوس جدید گوگل به شما ارائه می دهد.

Nexus-5-hands-on

این ویدیو لینک یک وب سایت فرانسوی را به همراه دارد که در تمام قسمت ها قابل مشاهده می باشد، بنابراین باید بگوییم احتمالا فرانسوی ها دستشان زودتر از بقیه مناطق به نکسوس ۵ خواهد رسید.

اما با مشاهده ویدیو اولین چیزی که نظرمان را به خود جلب کرد حذف شدن لوگوی نکسوس از قسمت پشتی گوشی می باشد و همچنین قسمتی که دوربین قرار دارد به آن اندازه ای که فکر می کردیم نقره ای رنگ نمی باشد. با توجه به این موارد، احتمالا این یک گوشی با طراحی اولیه می باشد و با چیزی که گوگل بطور رسمی معرفی می کند تفاوت خواهد داشت. این احتمال زمانی قوی تر می شود که در قسمت About گوشی سیستم عامل اندروید KeyLimePie قید شده که در واقع باید کیت کت ۴٫۴ باشد.

 هنوز به طور قطعی نمی دانیم که گوگل نکسوس ۵ و اندروید ۴٫۴ را چه زمانی به صورت عمومی عرضه می کند اما مطمئنا نباید مدت زیادی برای دیدن آن ها انتظار بکشیم.

با توجه به اینکه اپل قصد دارد آیپدهای جدیدش را رونمایی کند و نوکیا نیز قصد رونمایی تبلت ویندوزی خود را دارد، باید گفت این بازه زمانی چند هفته ای اوقات بسیار مهمی برای صنعت موبایل محسوب می شود.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران