نتیجه یک بررسی: علاقه “بی سابقه” مصرف کنندگان به آیفون ۶

نتیجه یک بررسی توسط شرکت تحقیقاتی “۴۵۱”، سطح “بی سابقه” ای از علاقه به نسل بعدی آیفون اپل در بین مصرف کنندگان را نشان می دهد.

 

به گفته “اندی گولب”، یکی از مسئولین بررسی مربوطه در شرکت “۴۵۱”: “علاقه مصرف کنندگان به نسل بعدی آیفون در سال ۲۰۱۴ در سطح بی سابقه ای که قرار دارد که تا به حال نظیر آن را حتی برای iPhone 5 و iPhone 5S که در سال های اخیر معرفی شده اند، شاهد نبودیم. یکی از مهمترین دلایل این علاقه بی همتا، اعلام استفاده اپل از صفحه نمایشی بزرگتر برای نسل بعدی آیفون است.”

 

جهت انجام این بررسی شرکت “۴۵۱” اقدام به ارائه متنی کوتاه به چندین نفر از مصرف کنندگان کرد که در آن خلاصه ای از ویژگی های احتمالی نسل بعدی آیفون درج شده است و از آنان سئوال شده که چقدر به خرید آیفونی با این امکانات پس از عرضه علاقه دارند. متن مذکور بدین شرح است:

 

“برخی تحلیلگران معتقدند اپل نسل بعدی آیفون را با نام “آیفون ۶″ در ماه های آتی همین سال میلادی روانه بازار خواهد کرد. اخبار منتشر شده حاکی از احتمال وجود صفحه نمایشی بزرگتر، کنترل های حرکتی و پردازنده ای سریعتر به همراه نسخه جدیدی از سیستم عامل iOS در آیفون ۶ هستند. همچنین احتمالاً قیمت آیفون ۶ در صورت داشتن قرارداد با اپراتورهای بزرگ تلفن همراه، ۱۹۹ دلار برای مدل ۱۶ گیگابایتی، ۲۹۹ دلار برای مدل ۳۲ گیگابایتی و ۳۹۹ دلار برای مدل ۶۴ گیگابایتی خواهد بود.”

 

پس از انجام بررسی، ۱۴ درصد مصرف کنندگان تمایل زیادی برای خرید نسل بعدی آیفون داشتند و ۲۶ درصد از آنان نیز تمایل متوسطی برای خرید آیفون ۶ نشان دادند که در مقایسه با نتایج تمایل به خرید iPhone 5S که ۹ درصد تمایل زیاد و ۱۷ درصد تمایل متوسط را ثبت کرده بود، بدون شک نتیجه بسیار خوبی برای اپل است.

 

طبق آخرین اخبار منتشر شده اپل قصد دارد نسل بعدی آیفون را به همراه صفحه نمایشی ۴٫۷ اینچی در سپتامبر و یک iDevice دیگر با صفحه نمایش ۵٫۵ اینچ را قبل از تعطیلات سال نوی میلادی معرفی کند.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران