معرفی MeMO Pad 8 و ۱۰ توسط ایسوس

ایسوس گویا محصولات زیادی در چنته دارد که دارد به این سرعت محصولات جدیدی معرفی میکن. امروز شاهد معرفی تو تبلت جدید با نام های MeMO Pad 8 و MeMO Pad 10 توسط ایسوس بودیم که هردو تبلت هایی ارزان قیمت خواهند بود و قبل از شروع تعطیلات سال نو میلادی آن ها در بازار خواهیم یافت. بیایید نگهای نزدیکتر به این دو تبلت میندازیم.

MeMO Pad 8 را نمیتوان یک تبلت کوچک با بهترین قابلیت ها دانست اما طراحی خوب ایسوس باعث میشود که بتوان کیفیت ساخت بالای آن را حس کرد. قسمت جلویی این تبلت به شدت صیقلی و صاف است اما در نور داخلی مشکلی با این تبلت نخواهید داشت اما زمانی که قصد استفاده از تبلت را در خارج از خانه داشته باشید اوضاع کمی وخیم میشود و استفاده از آن کمی سخت میشود. این تبلت دارای صفحه نمایشی با رزولوشن ۱۲۸۰ در ۸۰۰ پیکسل است به همراه یک دوربین ۱.۲ مگاپیکسلی در جلو. در مدل سفید پست تبلت نیز مانند جلوی آن براق است. در پشت این تبلت میتوان یک دوربین ۵مگاپیکسلی به همراه اسپیکرها در طرفین را دید. جک هدفون، میکروفون و پورت میکرو USB در بالای این تبلت قرار گرفته اند. سمت راست این تبلت هم میزبان دکمه پاور و دکمه های کنترل صدا است. در سمت راست هم درگاه حافظه جانبی برای افزایش حافظه ۸گیگابایتی این تبلت قرار دارد. در درون این تبلت هم یک پردازشگر ۴هسته ای با فرکانس ۱.۶گیگاهرتز و یک باطری که توان مقاومت تا ۹ساعت را دارد قرار گرفته است.

به MeMO Pad 10 میرسیم که تفاوت زیادی با برادر کوچکترش ندارد. صفحه نمایشی با رزولوشن ۱۲۸۰ در ۸۰۰، پردازشگر ۴هسته ای با فرکانس ۱.۶گیگاهرتز و دوربین ۱.۲مگاپیکسلی در جلو. دوربین عقب هم به ۲مگاپیکسل کاهش یافته ولی عمر باطری بنا به گفته ایسوس به ۹ساعت و نیم افزایش یافته. دکمه پاور به همراه میکروفون در بالای تبلت قرار دارند و درس مت راست هم میتوان دکمه های کنترل صدا به همراه پورت میکرو USB را دید. سمت چپ هم میزبان جایگاه microSD و جک هدفون است. در پشت این تبلت هم دو اسپیکر کوچک را میتوان دید که به طرز شگف آوری صدای بلندی تولید میکنند.

در ادامه مطلب میتوانید چند عکس از MeMO Pad 10 را ببینید.

1

2

3

4

5

6

7

8

 

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران