قاب مجهز به سلامت سنج برای آیفون + ویدئو

امروز شرکت Azoi از قاب جدیدی به نام Wello برای آیفون رونمایی کرد که علاوه بر محافظت از گوشی، نوعی وسیله الکترونیکی کوچک جهت سنجش سلامت صاحب گوشی نیز در آن تعبیه شده است.

 

با وجود حسگرهای قدرتمند استفاده شده در این قاب، Wello قادر به سنجش برخی از مهمترین تست های سلامت سنجی از جمله فشار خون، نوار قلب، تعداد تپش قلب، اکسیژن موجود در خون، دمای بدن، کارکرد ریه ها و چندین آزمایش دیگر با دقتی بالا خواهد بود.

 

“همیش پاتل”، مدیر عامل شرکت Azoi در توضیح چگونگی تولید این محصول می گوید: “در طول ۲ سال اخیر، تمرکز و تلاش ما به سمت تولید محصولی تکنولوژیک و حرفه ای و در عین حال با استفاده آسان بوده تا بتواند به خوبی سلامتی شما را هم سنجیده و صرفاً قابی جهت محافظت از تلفن همراه شما نباشد. امروز مفتخریم که از Wello رونمایی می کنیم، محصولی نه چندان کوچک و مهندسی شده با تجهیزات الکترونیکی بسیار کوچک، نانوحسگرها، تصویربردار، تحلیلگر و طراح داده ها که به منظور کمک به بهبود و رشد سلامت در دنیا تولید شده است. محصولی که با وجود بزرگ بودن اندازه اکثر دستگاه های سنجش سلامت، برخی از مهمترین هایشان را در قالب قابی کوچک برای تلفن هوشمند شما به ارمغان خواهد آورد.”

 

wello-1

 

نحوه کارکرد Wello در عین پنهان بودن به عنوان یک قاب بسیار ساده است. کافی است آن را برای لحظاتی در دستانتان نگاه دارید، سپس حسگرهای سلامت سنج Wello فعال شده و پس از اندازه گیری مقادیر مورد نظر و انجام تست های مربوطه، اطلاعات به دست آمده را به برنامه Wello که بر روی آیفون شما نصب می شود منتقل خواهد کرد. همچنین Wello قابلیت اتصال به سایر دستگاه های سنجش سلامت نظیر گام شمارها و دستگاه های سنجش میزان خواب را نیز دارد که می تواند در زمینه سنجش سلامت انسان تأثیر به سزایی داشته باشد.

 

wello-2

 

Wello هم اکنون علاوه بر آمریکا در کشورهای کانادا، چین، هند، هنگ کنگ، سنگاپور، انگلیس و همچنین کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز قابل پیش خرید است. علاوه بر این شرکت Azoi برنامه ارجاع مشتری ای ترتیب داده که طی آن هر خریدار یک آدرس اینترنتی منحصر بفرد دریافت می کند که می تواند آن را در اختیار دیگران بگذارد و با هربار سفارش Wello از طریق آن آدرس ۱۰ دلار به اعتبار خریدار اولیه اضافه می شود و این عمل تا ۱۰ بار برای هر خریدار قابل تکرار است.

 

wello-3

 

در کشور آمریکا، Wello از پاییز سال جاری میلادی با قیمت ۱۹۹ دلار برای فروش عرضه خواهد شد و در حال حاضر تحت انجام بررسی هایی برای دریافت تأییدیه سازمان غذایی و دارویی آمریکا (FDA) می باشد.

 

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران