عکس های جدید از One Max دو سیمکارته منتشر شد

عکس‌های جدید توسط ePrice از گوشی ۵.۹ اینچی htc به نام One Max  منتشر شده است. نکته‌ای که کاملاً واضح است این است که این گوشی دو سیمکارته است و برای اوپراتور China Unicom طرحی شده است. مانند One دوسیمکارته (که در چین با نام های ۸۰۲w، ۸۰۲tو ۸۰۲d بیشتر شناخته میشود) این گوشی عظیم الجسه دارای کاور فلزی در پشتش است تا امکان دسترسی به سیم کارت دوم فراهم شود. و همینطور به نظر میرسد در گوشه سمت راست بالایی مکانی برای حافظه microSD وجود دارد.همچنین در سمت راست پایین و در پست گوشی پین هایی دیده می‌شوند که احتمال دیدن داک های رسمی برای این گوشی را افزایش میدهد.

htc-one-max-2

جالبتر این است که در پایین دوربین این گوشی یک مربع تو خالی قرار دارد که به نظر میرسد قرار است مکان حسگر اثر انگشت باشد.هفته گذشته هم این وب سایت عکس ناقصی را که دارای یک مربع تو خالی در زیر دوربین بود منتشر کرد، اما عکس‌های جدیدتر منتطقی تر هستند البته بدون جزئیات. با این وجود راحت‌تر است که از دکمه اثر انگشت برای منو تنظیمات سریع پشتیبانی شود همانطور که در بالا تمایش داده شده.

htc-one-max-3آخرین نکته اما نه کم اهمیت‌ترین، به نظر میرسد HTC در حال آزمایش قابلیت ضبط تو سط دو دوربین است. مانند Lg Optimus G Pro و Samsung Galaxy S4 میتوانید حرکت کنید و منظره یاب ثانوی را تغییر اندازه دهید. اما در حال حاضر این امکان تنها محدود به یک شکل مستطیل ساده است. تا زمان معرفی این گوشی (بر اساس شایعه ها اواخر اکتبر) میتوانید منتظر عکس‌های درز کرده بیشتری در ePrice باشید.

 

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران