آیا طرح ساعت اپل و سیستم عامل آینده آن شرکت سلامت محور خواهد بود؟

ما هنوز از ماهیت ساعت اپلی اطلاعات کاملی در دست نداریم و حتی نمی دانیم اسم آن واقعا چه خواهد بود، البته آنچه از شواهد امر بر می آید احتمالا نام Iwatch را به یدک بکشد. امروز در اخبار سایت ۹to5Mac گمانه زنی های جدیدی مشاهده می شود که این ادعاها را اثبات می کند:

مورد اول اینکه گجت های پوشیدنی اپل به کمک نرم افزار Health Book می آیند که این نرم افزار وظیفه جمع آوری و ثبت اطلاعات سلامتی افراد نظیر نرمش های روزانه، مسافت طی شده  و اطلاعات مربوط به علائم حیاتی نظیر فشار خون، ضربان قلب را دارد

مورد دوم اینکه نرم افزار Health Book به صورت یک نرم افزار پیش فرض همراه با IOS 8 خواهد بود که این نرم افزار با طرح ساعت اپل هماهنگی کاملی خواهد داشت به طوری که اطلاعات ساعت را به گوشی فرد منتقل می کند و گزارشات پویایی از وضعیت جسمانی و سلامت فرد ارائه می کند.

اما آنچه جالب توجه است شباهت ظاهری این نرم افزار با Passbook می باشد که به شما امکان بررسی اطلاعات ثبت شده را می دهد و وضعیت جسمی و سلامتی شما را نمایش خواهد داد.

اگرچه این اطلاعات شاید هیجان انگیز نباشد اما در راستای بحث داغ گجت های پوشیدنی و بلند پروازی های اپل برای رسیدن به این مهم جالب توجه است.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران