طرحی نزدیک به واقعیت برای iPhone Air

اخیراً شخصی به نام Sam Beckett ویدئویی از یک طرح بسیار نزدیک به واقعیت برای نسل جدید آیفون منتشر کرده که توسط او iPhone Air نام گذاری شده و دارای صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی است.

 

آنطور که از ویدئو پیداست، iPhone Air حدود %۸ از iPhone 5S بزرگتر هست و توجیه آن وجود صفحه نمایشی بزرگتر می باشد. همچنین ضخامت آن ۷ میلی متر بوده و نسبت به نسل قبلی آیفون ۰٫۶ میلی متر نازک تر شده است. این کاهش ضخامت و در کنار آن افزایش پهنای گوشی یکی از مزیت های نسل جدید آیفون به شمار می رود چرا که فضای بیشتری را برای تعبیۀ باتری و تجهیزات دیگر در داخل iPhone Air فراهم می سازد.

 

صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی آیفون جدید دارای رزولوشن (۱۹۲۰×۱۰۸۰ (Full HD با چگالی ۴۶۸ پیکسل در هر اینچ و به جای Gorilla Glass از نوع کریستال کبود (Sapphire Glass) خواهد بود که قدرت و دوام بیشتری را به ارمغان می آورد. علاوه بر این در آیفون جدید شاهد یک دوربین ۱۰ مگاپیکسلی با بزرگی دیافراگم f/1.8 و همچنین ریزتراشه جدید A8 خواهیم بود.

 

Sam Beckett از اشخاصی است که تا به حال طرح های متعدد و مهمی را منتشر ساخته که به واقعیت بسیار نزدیک بوده اند، بنابراین این طرح نیز می تواند یکی از مهمترین طرح های منتشر شده برای نسل جدید آیفون باشد.

 

ویدئوی این طرح را می توانید در زیر مشاهده کنید:

 

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران