سریال تلویزیونی Halo مایکروسافت همچنان در مرحله‌ی تولید است

مایکروسافت که از سال ۲۰۱۳ تبلیغ سریال تلویزیونی Halo را شروع کرد در مورد این سریال تلویزیونی فعلا ساکت مانده اما به نظر می‌رسد سریال Halo همچنان مراحل تولید را می‌گذراند و کنسل نشده است. این خبر را مایکروسافت به صورت رسمی اعلام کرده است. به گفته‌ی این غول دنیای تکنولوژی، شبکه‌ی Showtime با استودیوی ۳۴۳ Industries برای تولید این سریال تلویزیونی همکاری کرده و از سال ۲۰۱۳ در حال تولید آن بوده‌اند.

مایکروسافت که پیش از این سابقه‌ی کنسل کردن بسیاری از سریال‌های تلویزیونی را داشته به نظر می‌رسد همچنان این پروژه را در حالتی نامشخص ادامه می‌دهد. هنوز هیچ‌گونه اطلاعات دقیقی از این سریال تلویزیونی در دسترس نیست و مشخص نیست زمان پخش آن کی خواهد بود. از طرفی دیگر، فرانچایز Halo طرفداران بی‌شماری در کشور آمریکا دارد و از زمان عرضه‌اش برای کنسول ایکس‌باکس همواره طرفداران خاص خود را داشته و این طرفداران هم مشتاق‌اند تا هرچه سریع‌تر این سریال تلویزیونی را مشاهده کنند.

سخنگوی شرکت مایکروسافت در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرده که روند تولید سریال همچنان در حال پیش‌روی است و استیون اسپیلبرگ کارگردان معروف هالیوودی با شبکه‌ی Showtime برای تولید آن در حال همکاری است. شاید ساکت ماندن این پروژه باعث شود تا طرفداران بازی Halo‌ امیدواری‌های زیادی نداشته باشند اما وجود شخصی همچون استیون اسپیلبرگ باعث می‌شود تا مخاطبان بازی همچنان به این سریال و خوب بودن آن امیدوار باشند.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران