سامسونگ بطور رسمی GALAXY ROUND را معرفی کرد

سامسونگ سرانجام بطور رسمی از نخستین اسمارت جهان با صفحه نمایش انحنادار تحت عنوان GALAXY ROUND رونمایی کرد.

با استفاده از تکنولوژی جدید صفحات خمیده، GALAXY ROUND جدیدترین فناوری صفحه نمایش اسمارت فون ها را با ویژگی های منحصر بفرد در زمینه طراحی در هم می آمیزد.

144411

سطح براق و باریک این گوشی با یک صفحه نمایش زیبای ۵٫۷ اینچی با کیفیت فول اچ دی و تکنولوژی Super AMOLED کامل شده و این در حالی است که تنها ۷٫۹ میلی متر ضخامت و ۱۵۴ گرم وزن دار و به راحتی می توان آن را در دستان خود نگه داشت و تجربه ای نو از صفحه نمیاش خمیده داشت.

144414-640

ویژگی ها:

با توجه به طراحی منحصر بفرد و خمیده ی این گوشی، کاربران می توانند از ویژگی هایی نظیر Roll Effect برای کسب اطلاعاتی مانند زمان، تاریخ، تماس های از دست رفته و میزان شارژ باطری حتی زمانی که صفحه نمایش خاموش است استفاده کنند. Gravity Effect نیز به شما اجازه می دهد تا با تکان دادن گوشی با آن تعامل برقرار کنید. در قسمت پخش موسیقی نیز رابط کاربری Bounce UX به کاربران اجازه کنترل کامل موسیقی را می دهد.زمانی که موزیک پلیر در حال اجرا اما صفحه نمایش خاموش باشد با یک فشار کوچک به قسمت چپ گوشی می توانید به آهنگ قبلی و با انجام این کار در قسمت راست به آهنگ بعدی بروید.

برای نمایش عکس ها و تصاویر ویدیویی نیز با تکان دادن گوشی می توان نحوه نمایش آن ها را کنترل کرد.

144415

صفحه نمایش بزرگ GALAXY ROUND مزایای زیادی را برای کاربران به ارمغان آورده است به طوری که با یک ویژگی منحصر بفرد کاربران قادر خواهند بود تنها با یک دست از گوشی استفاده کنند. استفاده مناسب از توان چند پردازشی پردازنده که می توان چندین برنامه را بطور همزمان در صفحه نمایش مورد استفاده قرار داد نیز یکی دیگر از این مزایا می باشد.

GALAXY ROUND در کره ی جنوبی به زنگ قهوه ای لوکس موجود است و به زودی رنگ های بیشتری از آن نیز عرضه خواهد شد اما خبری از قیمت آن در دسترس نیست.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران