درز تصویری از LG Lucid 3

evleaks یکی از بزرگترین منابع درز مشخصات تلفن های هوشمند اخیراً تصویری منتشر ساخته که نشان می دهد ال جی در حال کار بر روی تلفن هوشمندی جدید از سری Lucid خود برای اپراتور تلفن همراه آمریکایی Verizon می باشد که با توجه به گذشت یک سال از عرضه آخرین محصول این سری به نظر حقیقت دارد.

 

فارغ از حکاکی های لوگوی اپراتور Verizon در جلو و پشت گوشی در نگاه اول به نظر می رسد LG Lucid 3 طراحی خارجی بسیار زیباتری نسبت به آخرین مدل عرضه شده از این سری دارد.

 

با توجه به تغییر قابل توجه ظاهر Lucid 3 و گرد شدن گوشه های گوشی به نظر می رسد ال جی در حال پیاده سازی مدل های طراحی سری G خود بر روی گوشی های جدیدش می باشد که از این دست می توان به گوشی هایی نظیر LG G Flex و LG G Pro 2 اشاره کرد.

 

همچنین در جلوی Lucid 3 این بار دکمه بازگشت به صفحه اصلی گوشی (Home Button) که قبلاً در Lucid 2 به صورت لمسی خازنی بود به صورت فیزیکی تعبیه شده، طراحی ای که بیشتر در گوشی های سری Galaxy سامسونگ مانند Galaxy S4 و Galaxy S5 مشاهده می شود.

 

با عنایت به اینکه در تصویر منتشر شده رنگ آیکون های نوار وضعیت به رنگ سفید می باشند، احتمالاً سیستم عامل Lucid 3 هنگام عرضه Android 4.4 یا همان KitKat خواهد بود.

 

تصویر منتشر شده به گفته evleaks تصویر Lucid 3 می باشد ولی با کمی دقت متوجه می شویم که این تصویر از طرفی هم شباهت زیادی به گوشی های سری جدید F که در نمایشگاه MWC امسال معرفی شد دارد.

 

برخلاف همیشه این بار evleaks در کنار انتشار این تصویر از Lucid 3 اشاره ای به جزئیات این گوشی نکرده است، گرچه انتظار می رود Lucid 3 یک گوشی سطح متوسط برای Verizon باشد که احتمالاً طی هفته های آتی شاهد معرفی آن در وب سایت این اپراتور آمریکایی باشیم.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران