تصاویری از بسته بندی اپل iPhone 5S

همچنان که ما مدت زیادی برای عرضه iPhone 5S از سوی اپل در تاریخ ۱۰ سپتامبر منتظر مانده ایم، ظاهرا می توانیم حداقل جعبه ی آن را قبل از این تاریخ ببینیم!

وب سایت چینی C Technology تصاویری که بصورت مخفی تهیه شده اند را منتشر کرده که ادعا می کند بسته بندی آیفون جدید را نشان می دهد. اگر این موضوع صحت داشته باشد می توان با اطمینان گفت که آیفون بعدی به همین نام عرضه می شود.

با توجه به جعبه، iPhone 5S از نسخه جدید iOS بهره می برد و دارای یک حلقه نقره ای رنگ دور دکمه هوم می باشد. بنظر می رسد این همان قسمتی باشد که قرار است اثر انگشت را تشخیص دهد و کاربران با آن بتوانند دستگاه خود را آنلاک کنند.

xl_iPhone5S_box_leak_624

این عکس اگرچه کاملا معتبر بنظر می رسد اما ما بطور ۱۰۰ درصد نمی توانیم آن را تایید کنیم. اما این راز در روز سه شنبه، زمانی که اپل بطور رسمی از این گوشی پرده برداری کند آشکار خواهد شد. همچنین انتظار می رود این کمپانی گوشی ارزان قیمت iPhone 5C و نسخه کامل iOS 7 را نیز رونمایی کند.

کاربران منطقه آمریکا و انگلیس میت وانند در تاریخ ۲۰ سپتامبر برای خرید این گوشی جدید اقدام کنند.همچنین پیش خرید این گوشی در تاریخ ۱۳ سپتامبر قابل انجام می باشد. انتظار می رود iPhone 5C نیز در تاریخ ۲۷ سپتامبر به بازار عرضه شود.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران