تخفیفات هفتگی پلی‌استیشن استور منتشر شدند

سونی تخفیفات هفتگی را برای کاربران پلی استیشن منتشر کرد که بر اساس آن در این هفته بازی‌های دیجیتیال با قیمت بسیار مناسبی در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند.  بنابراین شما کاربران می‌توانید بازی‌های‌ دیجیتال را در این هفته با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. پس پیشنهاد ما به شما این است که تخفیفات این هفته را از دست ندهید. می‌توانیم شاهد تخفیفات سونی بر روی سه پلتفرم خود یعنی پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا باشیم.

تخفیفات هفتگی سونی بازی‌های خوبی را در خود جای داده‌اند. از جمله بازی‌های مطرح قرار گرفته در این تخفیفات می‌توان به بازی‌Inside اشاره کرد که برای کنسول پلی‌استیشن ۴ تخفیف خورده‌اند. همچینن کاربران پلی‌استیشن پلاس نیز می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف بیشتری برخوردار شوند.

در هر صورت اگر تمایل دارید از تخفیف‌های سونی استفاده کنید می‌توانید گیفت‌کارت پلی‌استیشن نتورک یا پلی‌استیشن پلاس را از صفحه‌ی اصلی وب‌سایت گیفت‌ ۷۲۴ خریداری کنید. توجه داشته باشید که تخفیفات تنها تا سه شنبه‌‌ فعال خواهند بود و بعد از آن شاهد تخفیفات دیگری خواهیم بود.شما می‌توانید برای مشاهده‌ی تمامی تخفیف‌های ارائه شده به استور سونی در کنسول پلی‌استیشن خود مراجعه کنید.

دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران