تاریخ انتشار Watch Dogs اعلام شد

به گفته Ubisoft بازی Watch Dogs در روز ۲۷ مارس ۲۰۱۴ منتشر خواهد شد. بله، درست دیدید، بازی جدید و Open World سبک هیجانی-خیابانی-سایبری Watch Dogs برای بار سوم در نمایشگاه E3 امسال معرفی نخواهد شد و انتظارها برای انتشار این بازی به پایان خواهد رسید.

 

این خبر در روز سه شنبه در مراسم پیش نمایشی که از این بازی در شعبه مونترال شرکت Ubisoft برگزار شده بود، توسط “جاناتان مورین”، سرگروه تیم طراحی این بازی اعلام شده بود ولی به دلیل اعلام ممنوعیت درج خبر انتشار بازی تا به امروز، امکان انتشار زودتر این خبر وجود نداشت.

 

همچنین Ubisoft تریلر جدیدی از این بازی را منتشر کرده که در آن به بیان داستان بازی پرداخته می شود ولی اثری از زمان انتشار آن در این تریلر نیست. از آنجایی که قرار بود این بازی عنوانی برای عرضه بر روی کنسول های نسل آینده باشد و همچنین با وجود تأخیر خوردن های متوالی آن، این احتمال که تریلر منتشر شده از بازی تاریخ عرضه آن را تأیید می کند، بسیار زیاد است.

 

به گفته “مورین” دلیل تأخیرهای متوالی عرضه Watch Dogs نگرانی از برآورده نشدن انتظارات مشتریان و علاقه مندان به بازی های کامپیوتری است.

 

او در ادامه می گوید: “هربار که به تاریخ انتشار بازی نزدیک می شدیم، بازی آماده بود و می توانستیم آن را برای فروش و عرضه نهایی روانه بازار کنیم ولی می خواستیم Watch Dogs بازی جدیدی باشد که در آن بازیکن بتواند به هر نحوی از توانایی های خود استفاده کرده و بیشترین تعامل را در بازی داشته باشد.”

 

او اضافه می کند که: “گرچه اگر بخواهم راستش را بگویم حتی در برهه ای نیز نا امید شده بودیم، چرا که می خواستیم به معنای واقعی بازیکن درگیر Gameplay بازی باشد و Open World بودن آن را حس کند.”

 

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران