اپل مدیر طراحی Nike را استخدام می کند

اپل بن شافر، کسی که کارگردان استودیوی آشپزخانه نوآوری کمپانی نایک می باشد، را استخدام کرد. آشپزخانه نوآوری نایک تا کنون محصولاتی نظیر Fuel Band و کفش Flyknit را تولید کرده است.

Nike-FuelBand-with-iPhone

با توجه به اینکه اپل توسعه دستگاه های پوشیدنی خود نظیر ساعت های هوشمند را ادامه می دهد، حضور افرادی نظیر شافر که در این زمینه با نایک همکاری کرده است ضروری می باشد. Fuel Band یکی از محصولات نایک می باشد که در بین مدیران اجرایی و سطح بالای کمپانی اپل نظیر تیم کوک و باب منسفیلد محبوبیت زیادی دارد. با توجه به این علاقه مندی، بنظر می رسد کامپیوتر پوشیدنی جدید اپل قابلیت هایی در زمینه تناسب اندام داشته باشد.

این اولین باری نیست که اپل یکی از کسانی که با نایک ارتباط داشته را استخدام می کند. مدتی پیش جی بلانیک، یک مشاور و خبره در زمینه تناسب اندام، که با کمپانی نایک جهت عرضه Nike+ همکاری بسیار نزدیکی داشته را نیز استخدام کرده بود. بلانیک همچنین در پروژه های Nike+ FuelBand و Nike+ Kinect Training نیز حضور فعالی داشته است.

شایعات حاکی از آن است که اپل در حال کار بر روی iWatch، دستگاهی که به آیفون متصل شده و می تواند به تناسب اندام شما کمک کند، است. اپل عنوان کرده که در حال حاضر بیش از ۱۰۰ طراح در حال کار بر روی این محصول هستند و نام تجاری iWatch در چندین کشور جهان به ثبت رسیده است.

از سوی دیگر وجود پردازنده کمکی M7 در آیفون ۵ اس که به دریافت و پردازش اطلاعات از شتاب سنج، ژیروسکوپ و قطب نما کمک می کند، می تواند به پیشرفت برنامه های ورزشی و تناسب اندام کمک کند.

همچنین نایک تایید کرد که شافر دیگر در این کمپانی حضور ندارد.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران