انتظار میرود iPhone 5S از یک پردازشگر ۶۴بیتی که ۳۱درصد سریعتر است استفاده کند

روزها میگذرند و به ۱۰سپتامبر که باید منتظر معرفی آیفون ۵S باشیم نزدیکتر میشویم. البته این روز توسط شایعه ها تایین شده است! در همین حال که به ۱۰سپتامبر نزدیکتر میشویم بازار شایعه ها نیز داغ تر میشود. آخرین مطلبی که درباره iPhone 5S منتشر شده مربوط به توییت کلایتون موریس از فاکس نیوز است که یکی از طرفداران گجت هاست و میگوید که شنیده است که آیفون جدید با نام iPhone 5s یک پردازشگر A7 دارد که ۳۱درصد سریعتر از آیفون ۵ است. باتوجه به گزارشات شنیده شده انتظار میرود که پردازشگر A7 نیز مانند A6 دارای دوهسته پردازشی باشد.

گزارشات جداگانه ای نیز میگویند که پردازشگر A7 دارای یک معماری جدید ۶۴بیتی خواهد بود و پرشی برای iOS خواهد بود که قرار است در آی دیوایس ها جا خوش کند. این تغییر مسلما باعث میشود که سرعت ابزارهایمان زیادتر شود و شاهد روانتر اجرا شدن افکت ها باشیم. با توجه به این مسائل این موارد میتوانند مزیتی عالی برای iOS 7 باشند.

موریس همچنین میگوید که آیفون جدید دارای حسگر حرکت یاب جدیدی است که قرار است توانایی های دوربین آیفون جدید را بالا ببرد. همچنین امکان فیلمبرداری با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه و پخش آهسته آن نیز جزو امکاناتی است که از این چیپ جدید و اسرار آمیز انتظار داریم ببینیم.

همچنان منتظر میمانیم تا ببینیم در ۱۰ سپتامبر چه اتفاقی میفتد. امیدواریم که شاهد iPhone 5S و iPhone 5C باشیم.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران