ارائه گیفت کارت های آیتونز آمریکا همراه با اسکن کارت

با سلام خدمت شما کاربران محترم ،

تمامی گیفت کارت های آیتونزی که از فروشگاه گیفت ۷۲۴ خریداری می کنید دارای اسکن بوده و در صورت درخواست می توانید اسکن کارت خود را بعد از خرید دریافت کنید .

در سال های اخیر به دلیل سوء استفاده بعضی فروشندگان از خریداران و فروش گیفت کارت های نامعتبر ( خرید با کارت های دزدیده شده ، ارائه ووچر به جای گیفت کارت و … ) که باعث مسدود شدن حساب کاربری بسیاری از افراد شده ، وبسایت گیفت ۷۲۴ تمامی کارت ها را به صورت حضوری از فروشگاه های معتبر اپل در آمریکا خریداری و در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهد .

نحوه دریافت اسکن کارت : شما کاربران محترم می توانید بعد از خرید گیفت کارت درخواست اسکن کارت را به پشتیبانی وبسایت از طریق گفت و گوی آنلاین یا بخش تماس با ما ارسال کرده و حداکثر تا ۱ ساعت اسکن گیفت کارت خود را دریافت کنید .

 

نکته مهم در رابطه با خرید گیفت کارت : از شما کاربران محترم تقاضا داریم که از خرید گیفت کارت از وبسایت و افراد نامعتبر جدا خودداری کنید ، زیرا در ابتدا که گیفت کارت را خریداری می کنید هیچ مشکلی در اکانت شما به وجود نمی آید و گیفت کارت قابل استفاده است و می توانید از آن استفاده کنید ، ولی بعد از مدتی که اپل شکایت مربوطه در رابطه با استفاده غیر قانونی از کارت های بانکی افراد برای خرید این کارت ها را دریافت می کند حساب کاربری شما و افرادی که این گیفت کارت ها را خریداری کرده اند مسدود می کند و هیچ راهی برای بازگشایی حساب کاربری در اختیار شما قرار نمی دهد . مسلما فرد یا وبسایتی که این کارت ها را به شما فروخته است دیگر جوابگو نخوهد بود .

 

نکته مهم در رابطه با ارائه اسکن کارت تقلبی : متاسفانه بعضی از وبسایت ها و افراد برای دور نماندن از چرخه رقابت اقدام به ارائه اسکن گیفت کارت های تقلبی که با استفاده از برنامه هایی نظیر فتوشاپ ساخته شده اند می کنند که تشخیص آن از گیفت کارت اصلی برای خریدار کمی مشکل است . توصیه می کنیم از افرادی که گیفت کارت ها را به قیمتی ارزان به فروش می رسانند و افراد یا وبسایت هایی که معتبر نیستند به هیچ وجه کارتی خریداری نکنید .

تمامی اسکن گیفت کارت هایی که از گیفت ۷۲۴ خریداری می کنید در اندازه اصلی کارت اسکن شده و با آخرین کیفیت در اختیار شما قرار داده می شوند ، حتی در صورت نیاز می توانید درخواست دهید تا با دوربین عکاسی از گیفت کارت شما برای شما عکس بیندازیم و برای شما بفرستیم !

 

با سپاس ،

مدیریت وبسایت

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران