احتمال عرضه “iOS in the car” در هفته جاری

بیش از ۸ ماه از پیش نمایشی که اپل از iOS in the car رونمایی کرد می گذرد، سیستمی که امکان استفاده از Maps، Siri و برخی دیگر از سرویس های موجود در سیستم عامل iOS را در درون اتومبیل فراهم می سازد. اکنون امکان به وقوع پیوستن این پیش نمایش بیشتر شده است. بنا بر مطلبی که Financial Times منتشر کرده، اپل و برخی از تولیدکنندگان اتومبیل در دنیا در صدد معرفی این سیستم به همراه برخی از محصولاتشان در نمایشگاه اتومبیل ژنو امسال هستند که در هفته جاری آغاز خواهد شد.

 

به گفته تایمز احتمالاً شرکت های Mercedes-Benz, Ferrari و Volvo محصولاتی که شامل این سیستم هستند را در این نمایشگاه رونمایی خواهند کرد، با این حال تا به حال هیچکدام از این شرکت ها مایل به اظهار نظری در این باره نبوده اند. بد نیست اشاره کنیم که سال پیش اسامی این شرکت ها به همراه شرکت های دیگری نظیر Honda, Nissan, Chevrolet, Kia, Hyundai و Jaguar به عنوان شرکت هایی که مایل به استفاده از این سیستم در محصولات خود هستند، منتشر شده بود.

 

همچنین زمان برگزاری این نمایشگاه که بین ششم و شانزدهم مارس می باشد، ممکن است با رونمایی آپدیت مهم، بزرگ و جدید سیستم عامل iOS یعنی نسخه ۷٫۱ نیز مصادف شود. البته این موضوع را نباید از یاد ببریم که حتی با وجود معرفی این سیستم در نمایشگاه ژنو، حداقل چند ماهی به طول می انجامد تا اتومبیل هایی مجهز به این سیستم وارد بازار شوند. از طرفی، برخی گزارشات از سایت های مختلف خبرگزاری حاکی از آنند که به احتمال زیاد iOS 7.1 ماه مارس منتشر خواهد شد و دامنه گسترده ای از تغییرات و برطرف سازی باگ ها را در آن شاهد خواهیم بود.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران