احتمال استفاده اپل از صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی در آیفون ۶

به گزارش CNET، شرکت Japan Display اعلام کرده است که در حال تولید صفحه نمایشی با ابعاد ۵٫۵ اینچ (WQHD) و با رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ است.

 

دو روز پیش نیز خبرگزاری چینی Nikkei از شروع تولید انبوه پنل های LCD آیفون ۶ بین ۴ ماهه آوریل تا ژوئن توسط Sharp, Japan Display و LG پرده برداشته بود.

 

“پائول سِمِنزا” یکی از مسئولان عالی رتبه بخش بررسی صفحه های نمایش در شرکت NPD می گوید احتمال اینکه از این صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی در آیفون ۶ استفاده شود، وجود دارد.

 

او در پاسخ به یک ایمیل اضافه می کند که: “معمولاً هدف اپل اول بودن در استفاده از جدیدترین تکنولوژی هاست، به همین دلیل اعلام تولید چنین صفحه نمایشی از سوی Japan Display در این موقع کمی عجیب و شگفت آور به نظر می رسد. از طرفی احتمالاً معرفی و عرضه آیفون ۶ در نیمه دوم سال ۲۰۱۴ صورت خواهد گرفت.”

علاوه بر این موضوع احتمال دیگری که برای صفحه نمایش آیفون ۶ وجود دارد، ابعاد ۴٫۷ اینچی با رزولوشن ۹۰۰×۱۶۰۰ است. این طور که به نظر می رسد اپل بار دیگر اقدام به ایجاد برنامه های تولید و توسعه متعدد کرده است که دلیل آن یا آزمایش و تست قطعات در حالات مختلف است و یا سردرگم کردن دنیا در شناخت حقیقت از بین شایعات.

 

japan-display

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران