آیپد مینی سریعترین صفحه نمایش لمسی را داشت

فناوری لمسی که در صفحه نممایش آیپد مینی بکار رفته از تمام دستگاه های مجهز به iOS ، اندروید و ویندوز سریعتر می باشد.

144495-1280 - Copy

بر اساس آزمایشاتی که موسسه Agawi به انجام رسانده این نتیجه مشخص شده است. همچنین این موسسه در گذشته بنچمارکی را در زمینه زمان پاسخ دهی صفحات لمسی تهیه کرده بود که در آن آیفون ۵ با متوسط زمان ۵۵ میلی ثانیه رتبه اول را به خود اختصاص داده بود. نزدیک ترین رقیب اندرویدی این گوشی گلکسی اس ۴ از سامسونگ بود که زمان ۱۱۴ میلی ثانیه را به ثبت رساند.

اما این بار کمپانی Agawi تبلت های برتر بازار را در مقابل هم قرار داد و متوجه شد که آیپد مینی با ثبت زمان ۷۵ میلی ثانیه سریعترین زمان پاسخ دهی به لمس را ارائه می دهد، این در حالی است که اپل آیپد ۴ با زمان ۸۱ میلی ثانیه در مقام دوم قرار گرفته است.

در دنیای دستگاه های اندرویدی نیز کنسول دستی انویدیا با نام شیلد نیز سریعترین زمان پاسخ دهی را در بین دستگاه های مجهز به سیستم عامل اندروید، کسب کرده که بیانگر تلاش های فراوان انویدیا جهت بهینه سازی صفحه نمایش این دستگاه اندرویدی می باشد. از سوی دیگر تبلت Kindle Fire HD آمازون نیز یک دستگاه پیشرو در دنیای تبلت های اندرویدی می باشد که خصوصا با توجه به اینکه قیمت نسبتا پایینتری نسبت به رقبای خود دارد، نشان می دهد که آمازون تمایل دارد سخت افزارهای گران قیمت تر را در قالب مجموعه ای مقرون بصرفه به بازار ارائه کند.

نهایتا تبلت Surface RT مایکروسافت نیز بسیار بهتر از آن چه انتظارش را داشتیم عمل نمود و این موضوع زمانی بهتر مشخص می شود که بدانیم اسمارت فون های لومیا که از سیستم عامل ویندوز فون استفاده می کنند عملکرد چندان بهتری نسبت به گوشی های اندرویدی ندارند.

تبلت گلکسی تب ۳ نیز با کسب امتیاز ۱۶۸ میلی ثانیه مقام آخر را به خود اختصاص داد.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران