آیا این Galaxy Gear است؟

تصویری از VentureBeat منتشر شده است که به نظر میرسد همان ساعت هوشمند سامسونگ یا Galaxy Gear باشد. ساعتی هوشمندی که انتظار میرود شاهد معرفیش در IFA باشیم. این عکش منتظر ظده ساعتی زیبا را نشان میدهد که دارای یک صفحه نمایش تمام رنگی، بلوتوث برای اتصال به اسمارتفون و قابلیت اتصال به Wi-Fi برای اتصال مستقیم به اینترنت است. به نوعی یک کامپیوتر کامل بر روی مچ شما! VentureBeat همچنین گفته است که دارندگان این ساعت میتوانند ایمیل ها و آپدیت های شبکه های اجتماعی را به راحتی از روی ساعت چک کنند. همچنین افزپده است که این ساعت دارای یک دوربین ۴مگاپیکسلی است که درون بند ساعت قرار دارد و همچنین دارای اسپیکر داخلی نیز هست.

سامسونگ سابقه این امر را دارد که محصولش را در یک قالب جعلی نشان دهد و در روز معرفی قالب واقعی محصول را نشان دهد پس نمیتوان به این عکس ها اطمینان ۱۰۰درصد داشت. اما مطلبی که مورد تایید همه است آن است که صفحه نمایش ساعت ۳اینچی خواهد بود. این مطلب ممکن است باعث از دست رفتن برخی از مشتریان سامسونگ شود اما این ساعت قابلیت هایی دارد که میتواند باعث جلب توجه ورزش دوستان شود. بنا به گفته VentureBeat این ساعت دارای امکان سنجش میزان ضربان قلب است و میتواند قدم هایتان را بشمارد و بگوید چقدر کالری سوزانده اید!

samsung-smartwatch-1

بنا به شنیده ها Galaxy Gear قرار است از دستورهای صوتی نیز توسط برنامه Samsung’s S Voice نیز پشتیبانی کند. همچنین VentureBeat گفته است که با یک بار شارژ قادر به استفاده از این ساعت به مدت ۱۰ساعت خواهیم بود. نکته ای نیز هنوز نامشخص مانده، و آن این است که برای استفاده از این ساعت حتما باید از تلفن هوشمندی که ساخت سامسونگ است استفاده کنیم یا میتوان از هر تلفنی که درای آندروید است استفاده کنیم. تا IFA چیزی نمانده و به زودی به همه جزئیات پی میبریم.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران