آمار فروش پلی‌استیشن ۴ بار دیگر قدرت این کنسول را نشان می‌دهد

سونی آمار جدیدی را از فروش پلی‌استیشن ۴ منتشر کرده نشان می‌دهد این کنسول در حال ثبت رکوردی تاریخی است. براساس آمار منتشر شده از سوی سونی، پلی‌استیشن ۴ تاکنون بیش از ۵۳ میلیون دستگاه به فروش رسانده که نشان از قدرت این کنسول می‌دهد. علاوه بر این سونی اعلام کرده که در آماری فوق‌العاده و در تعطیلات کریسمس، این کنسول توانسته بیش از ۶ میلیون بار به فروش رود.

سونی همچنین اعلام کرد که بازی‌های به فروش رفته در تعطیلات کریسمس به ۵۰ میلیون نسخه رسیده است. در این میان، آنچارتد ۴ با فروش بیش از ۸ میلیون نسخه رکورد جدیدی را از خود ثبت کرده است. به نظر می‌رسد بازی بسیار محبوب استودیوی ناتی داگ توانسته آمار خوبی را از خود ثبت کند‌؛ آماری که برای یک بازی انحصاری بی نظیر به نظر می‌رسد.

در این میان، مایکروسافت با کنسول ایکس باکس وان از ارائه‌ی آمار فروش خود خودداری می‌کند و مدت زمان زیادی می‌گذرد که آمار فروش این کنسول از سوی مایکروسافت منتشر نشده است. ایکس باکس وان که به نظر می‌رسد در سال ۲۰۱۶ اوضاع بهتری را تجربه کند با عرضه‌ی سه محصول جدید سونی، یعنی پلی‌استیشن پرو و اسلیم به همراه واقعیت مجازی پلی استیشن بار دیگر مغلوب سونی شده است. باید منتظر ماند و دید آیا سونی می‌تواند آمار بهتر از این را نیز از پلی استیشن ۴ ثبت کند یا خیر.

محبوب ترين ها
دسته بندی مطالب وبلاگ
آخرین نظرات ارسالی کاربران